Rubberplaat - EPDM - Dikte 5mm - Breedte 140 cm - Rol van 10 m

-
14 dagen bedenktermijn
-
Op rekening bestellen (bedrijven/organisaties)
-
Veilig betalen
-
Telefonische klantenservice
Ben je op zoek naar weerbestendig rubber met een goede prijs-kwaliteit verhouding? Kies dan voor een EPDM rubberplaat. Dit materiaal is op veel manieren inzetbaar. EPDM plaatrubber is geschikt voor buitentoepassingen en waterafdichtingen. Het is uitstekend bestand tegen zuren, alkalische oplossingen, ozon, water(damp) en ketonen. Deze rubberen mat wordt gebruikt voor toepassingen in onder andere de automobielindustrie en scheepsvaart.
Deze EPDM Rubberplaat is alleen verkrijgbaar per rol van 10 meter.
EPDM rubberplaat van 140 cm breed
Deze weerbestendige EPDM rubberplaat is zeer goed bestand tegen oxidatie, UV-stralen en ozon. Doordat de mat daarnaast bestand is tegen extreme temperaturen, kan deze gebruikt worden voor verschillende buitentoepassingen. Het rubber kan het beste tegen temperaturen tussen -25 en +80°C. Het rubber is volledig vlak en kan eenvoudig op maat gesneden of geknipt worden.
Deze zwarte EPDM rubberplaat heeft vele voordelen:
✓ Weerbestendig
✓ Stoom- en waterbestendig (ook in combinatie met zout water)
✓ Bestand tegen ozon, oxidatie en UV-stralen
✓ Verouderingsbestendig
Deze voordelen zorgen ervoor dat de mat in verschillende toepassingen gebruikt kan worden zoals onder andere in radiatoren, tuinen, als elektrische isolatie, dakplaten, tochtstrippen, heet waterafdichtingen, pakkingen en strips.
EPDM rubber met een dikte van 5 mm
Wil jij weten of deze rubber mat op rol geschikt is voor jouw werkomgeving? Dan is het belangrijk om te controleren waarvoor deze mat geschikt is en welke toepassing wordt afgeraden. In het onderstaande overzicht kun je de resistentie van EPDM kwaliteit per toepassing zien.
+ Zuren Uitstekend
+ Alkalische oplossingen Uitstekend
+ Ozon Uitstekend
+ Water(damp) Uitstekend
+ Ketonen Uitstekend
+ Blijvende vervorming Goed
+ Slijtvastheid Goed
− Benzine (en vergelijkbare brandstoffen) Slecht
− Smeeroliën Slecht
− Minerale oliën Slecht
− Oplosmiddelen Slecht
− Vetten Slecht
− Aromatische brandstoffen Slecht
Kenmerken EPDM rubber op rol
Materiaal Volrubber
Kwaliteit EPDM
Breedte 140 cm
Dikte 5 mm
Kleur Zwart
Temperatuur bestendig -25°C tot +80°C
Soortelijk gewicht 1,5 gr/cm³ (HG/T2728-2008)
Hardheid +/- 65 shore A (GB/T531-1999)
Treksterkte 4 MPa (GB/T528-1998)
Rek bij breuk 180 % (GB/T528-1998)
Compressie zet bij 70°C voor 22 uur 50 % (GB/T7759-1996)
Polymeer inhoud 20 %
Inlage Geen
Verkoopeenheid Per volle rol van 10 meter
SKU | RPEPDM0500 |
---|---|
EAN | 3422567537244 |
Kleur | Zwart |
Afmetingen | breedte 140 cm |
Dikte | 5 mm |
Motief | Geen (Vlak) |
Versterking inlage | Geen |